تبلیغات
dis() هیئت محبین امام زمان (عج) كرج - هنرمندان سعودی و رسوایی وهابیت
قطعه گمشده ای از پر پرواز كم است .....یازده بار شمردیم یكی باز كم است .....این همه آب كه جاریست نه اقیانوس است.....عرق شرم زمین است كه سرباز كم است

این وبلاگ را صفحه خانگی خود كن !    ایمیل  به مدیر وبلاگ !    این وبلاگ را به لیست علاقه مندی های خود اضافه كنید !

پیغام مدیر : ورود شما را به وبلاگ هیئت محبین امام زمان (عج) خوش آمد عرض میکنم برای سلامتی آقا امام زمان (عج) صلوات ختم کنید .

اللّهُمَ كُنْ لِوَلیِكَ الْحُجَةِ بْنِ الْحَسَنْ :: صَلَواتُكَ عَلَیْهِ وَ عَلی ابائِهِ :: فی هذهِ الساعَه وَ فی كُلِ الساعَه :: وَلیاً وَ حافِظا وَ قائِداً وَ ناصِرا وَدَلیلاً وَعَیْنا :: حَتّی تُسْكِنَهُ اَرْضَكَ طَوعا :: وَتُمَتِعَهُ فیها طَویلا.....................اللّهُمَ كُنْ لِوَلیِكَ الْحُجَةِ بْنِ الْحَسَنْ :: صَلَواتُكَ عَلَیْهِ وَ عَلی ابائِهِ :: فی هذهِ الساعَه وَ فی كُلِ الساعَه :: وَلیاً وَ حافِظا وَ قائِداً وَ ناصِرا وَدَلیلاً وَعَیْنا :: حَتّی تُسْكِنَهُ اَرْضَكَ طَوعا :: وَتُمَتِعَهُ فیها طَویلا.................
شما می توانید با وارد كردن ایمیل خود در این قسمت از به روز شدن این وبلاگ با خبر شوید
امروز :
بازدید های امروز :
بازدید های دیروز :
كل بازدیدها :
كل مطالب :
كل نظرات :
ایجاد صفحه : - ثانیه


blogip.mihanblog.com

هنرمندان سعودی و رسوایی وهابیت   
 

این "افشاگری هنری" عرصه را بر وهابیت تنگ كرده است، البته نه در عمل، بلكه در تعبیر از باطنشان. و حال، اگر از سوی هیئت امر به معروف و نهی از منكر آل سعود، آزادی و امنیت بیشتری بدست آورند، چه چیزها كه از جامعه وهابیت دیده نخواهد شد؟!!!      

هنرمندان سعودی  و   رسوایی وهابیت

 20/01/2008میلادی

  به قلم سامی جواد كاظم

 

هر چه تلاش می كنم خود را از فضای وهابیت و مخلّفاتش در جامعه دور نگه دارم، باز، روحم بیشتر به دنبال رخدادهای جدید عصر وهابیت كشیده می شود، ولی این رخدادها و اقرارها، از زبان پیروان خودشان است، نه از جانب مخالفان، زیرا "اگر انتقاد از سوی منكر وهابیت باشد ردّ آن آسانتر است"...

می گویند كار از كار گذشته و پیمانه لبریز شده، و امروز، دیگر کار به جایی رسیده که شهروندان جامعه خودشان نیز، شروع به انتقاد از پیروان این افكار ضالّه نموده اند. در حالی كه قبلاً آن (تفکرات وهابیت) را عامل رهایی دهنده شان از مشكلات فرهنگی و تمدنی جامعه می دانستند! اما اكنون می بینند كه بیشتر و بیشتر، در ورطه گمراهی و رذالت تباه شده اند.

چنانكه کارگردان سعودی به نام حسن عسیری، با كارهای هنری خود، به این واقعیت اعتراف می كند. یكی از كارهای وی سریال برادران موسی است كه نكات منفی غیر قابل کتمانی از وهابیت را نشان می دهد و برای همین بعضی از شبكه های ماهواره ای متموّل وهابیت، تلاش زیادی كردند تا قسمتهایی از آن را حذف كنند...

حسن عسیری در سریال برادارن موسی تلاش كرده تا تصاویر متعدد و مكرّری از مسائل اجتماعی كه در جامعه سعودی از حساسیت بالایی برخوردار است، مثل لواط و ناهنجاری جنسی و هتك ناموس و از هم پاشیدگی خانوادگی و آدم ربایی را با كمال صداقت و امانت در فیلم خود نمایش دهد.

" با وجود این واقعیات، آل سعود، به کدامین افکار وهابیت افتخار میکند!؟ "

حسن عسیری، بعد از سانسور اجباری! بعضی از صحنه های داغ (مقصود صحنه هایی است كه از واقعیت وهابیت پرده بر می دارد) از سریال خود، اكنون به مونتاژ دوباره آن مشغول است!!! زیرا این شبكه های ماهواره ای، آن صحنه های افشا کننده را دوست نداشتند و منع كرده بودند... اما العسیری با شهامتی مثال زدنی سریال جنجالی دیگری را با نام زنجیرها ساخت كه در شبكه MBC پخش شد. این سریال، در آغاز سال 2007 آراء و نظرات مثبت زیادی را کسب نمود.  

عسیری در دفاع از كارهای خود می گوید: من فقط به طرح مسائل مهمی كه زندگی اجتماعی (عربستان) در گیر با آن است، می پردازم و تلاش می كنم با كارهای هنری خود واقعیت زندگی جامعه سعودی را آشكار نمایم. وی همچنین به این نكته اشاره كرد كه در سریال برادران موسی بازیگران بزرگی همچون هیفاء حسین و عبد الناصر الزایر و لمیاء طارق و عبیر احمد نقش آفرینی کرده اند.

گفتنی است این "افشاگری هنری" عرصه را بر وهابیت تنگ كرده است، البته نه در عمل، بلكه در تعبیر از باطنشان. و حال، اگر از سوی هیئت امر به معروف و نهی از منكر آل سعود، آزادی و امنیت بیشتری بدست آورند، چه چیزها كه از جامعه وهابیت دیده نخواهد شد؟!!!  


منبع: www.burathanews.comنوشته شده تو نوشته شده توسط تنها ساعت 06:07 ق.ظ در روز : سه شنبه 25 تیر 1387
ویرایش شده در - و ساعت -
لینك ثابت | نظرات ()